Kulturno pustno društvo Grapa praznuje 20 let

Dobrodošli na naši posebni strani KpdG

Podravljeni na naši posebni spletni strani, namenjeni praznovanju 20. obletnice ponovne oživitve in neprekinjenega obujanja pustne tradicije v Idriji. V nadajevanju si sledijo novice in in informacije povezane s obeležitvjo te okrogle obletnice.

"To niso slike ampak razrezan film na posamezne slike starejši format širine 61mm tako , da ima slika na negativu 57x57 mm.Jaz (Miran Lapanja op.p.) sem jih osvetlil od zadaj in fotografiral ter iz negativa obrnil v pozitiv. Če ima kdo dober scanner negativov bi verjetno še bolje izpadlo kot je meni. Lastnik pa je Jure Medved sin pokojnega Marjana Medveda , ki je bil včasih član kino kluba Idrija. Jure mi je posodil filme da jih pregledam in če je kaj zanimivega lahko objavim. Nekaj od rudnika in Idrije sem že objavil na moji FB strani. Tako da lahko objaviš samo napiši da je fotografiral Marjan Medved."

Miran Lapanja